Ibuprofen Polfarmex cena i dostępność w aptekach w Warszawie

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Ibuprofen Polfarmex w Warszawie i apteki, w których jest dostępny

Ibuprofen Polfarmex 60 tabletek blistry jest dostępny w 50 aptekach.

Na mapie widocznych jest 100 najbliższych aptek.

Cena urzędowa:

Ryczałt 4,33 zł

Odpłatność 100% 6,00 zł

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Ibuprofen Polfarmex:

Ibuprofen Polfarmex to tabletki powlekane stosowane w leczeniu bólów różnego pochodzenia (bóle głowy, bóle zębów, mięśni, bóle pourazowe, bolesne miesiączkowanie), w zbijaniu gorączki, w objawowym leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów oraz choroby zwyrodnieniowej stawów. Zawiera niesteroidowy lek przeciwzapalny – ibuprofen.

Najnowsze wiadomości o Ibuprofen

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Ibuprofen

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Ibuprofen

Czy mogę łączyć leki Zaldiar i Cital? Jakie leki przeciwbólowe są bezpieczne przy Citalu?
Czy mogę stosować Zaldiar jeśli od 9 miesięcy jestem na antydepresantach (Cital). A jesśli nie, to jakie leoki przeciwbólowe są bezpieczne przy Citalu...
odpowiada Katarzyna Domagała

Zaldiar jest lekiem wydawanym z przepisu lekarza, więc o możliwości jego zastosowania decyduje lekarz. W praktyce nie zaleca się łączenia leków Zaldiar i Cital, bowiem Zaldiar ze względu na obecn...

Jaki lek przeciwgorączkowy mogę zastosować podczas przyjmowania leków Tisercin, Tegretol CR i Doxepin, jeśli posiadam tylko ibuprofen i Pyralginę?
Jaki lek przeciwgorączkowy mogę zażyć, jeśli stosuję Tisercin, Doxepin i Tegretol CR? Oprócz ibuprofen którego nie powinienem brać mam tylko pyralgine
odpowiada Katarzyna Domagała

Odpowiedzi na pytanie, jaki lek przeciwgorączkowy można zastosować w opisanej sytuacji, udzielilam tutaj: https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/32339/aleve-jaki-lek-przeciwgoraczkowy-moge-zazyc-...

Czy Pyralgina, Ibuprofen, Pyralgina lub Paracetamol mogą wpływać na ciśnienie krwi?
Który z leków- polopiryna, ibuprofen, paracetamol, pyralgina może spowodować czasowe obniżenie ciśnienia u osoby, która nie bierze żadnych leków na na...
odpowiada Ewa Pilch

Pyralgina (substancja czynna - metamizol) może wywoływać jako niezbyt częste działanie niepożądane nadmierne obniżenie ciśnienia krwi. Obniżone ciśnienie krwi występuje rzadziej niż u 1 na 100 pacjen...

Czy w czasie zapalenia zatok można stosować ibuprofen?
Od prawie tygodnia lecze zatoki kroplami tafen i tabletkami loratan jednak lapia mnie epizody bolu zatok i czasami ten ból promieniuje do tylu glowy i...
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Tak, w przypadku bólu głowy, może Pani zastosować jeden z leków zawierających ibuprofen. Loratadyna ani budezonid zawarty w preparacie Eztom nie wchodzą w interakcje z ibuprofenem. W aptekach dost...

Jakie jest najlepsze lekarstwo na rwę kulszową?
Najlepsze lekarstwo na rwe kulszowa.
odpowiada Olga Sierpniowska

W przypadku rwy kulszowej kluczowe jest odciążenie kręgosłupa, a w związku z tym, że podstawowym objawem jest ból, stosuje się przede wszystkim leki, których celem jest jego uśmierzenie. Można zastoso...

Czy podczas przyjmowania leku Oriven można zażywać Ibuprom Sprint?
Czy można przy leku Oriven zastosować Ibuprom sprint
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, nie ma przeciwwskazań do łączenia leków Oriven oraz Ibuprom Sprint. Przesyłam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-leki-przeciwbolowe-stosowa...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Ibuprofen

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Ibuprofen Polfarmex (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Ibuprofen Polfarmex.

Powiązane artykuły Ibuprofen

Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.


Przeziębienie przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas walki z przeziębieniem nie musisz rezygnować z karmienia piersią. W czasie infekcji układ odpornościowy mamy wytwarza dodatkowe przeciwciała, których zadaniem jest zwalczenie choroby. Wraz z mlekiem są one przekazywane maluszkowi, co zmniejsza ryzyko jego zachorowania.


} ;