Ibuprofen AFL cena i dostępność w aptekach w Poznaniu

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Ibuprofen AFL w Poznaniu i apteki, w których jest dostępny

Ibuprofen AFL 60 tabletek jest dostępny w 3 aptekach.
Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Ibuprofen AFL:

Ibuprofen AFL to drażetki zawierające ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu. Łagodzi bóle głowy, kostno-stawowe, menstruacyjne, zębów, pourazowe, a także gorączkę w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek OTC dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Ibuprofen

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Ibuprofen

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Ibuprofen

Jaka jest różnica między Nimesilem a Ibuprofenem?
Jaka jest różnica między Nimesilem a Ibuprofenem?
odpowiada Anna Tyrańska

Nimesil to lek w postaci granulatu do wytworzenia zawiesiny, który może być stosowany w terapii dolegliwości bólowych, chorób zapalnych i zwyrodnieniowych. Preparat zawiera nimesulid, który hamuje akt...

Czy jeśli zażyję 2 kapsułki Ibupromu Sprint to działanie będzie takie jak po zażyciu ibupromu MAX sprint?
Witam, czy jeśli zażyje naraz dwie tabletki Ibuprom sprint to będzie działać jak RR MAX sprint?
odpowiada Anna Tyrańska

Jeśli zażyje Pani naraz dwie kapsułki ibupromu sprint to uzyska Pani taką samą dawkę leku jak podczas zażycia jednej kapsułki Ibupromu MAX sprint - wówczas działanie i efekt terapeutyczny będzie bardz...

Co się stanie jeśli zamiast paracetamolu podałam córce ibuprofen po szczepionce Bexsero?
Dzień dobry, czy jeśli po szczepionce bexsero podałam 8miesiecznej córce Ibum zamiast paracetamol coś się stanie, czy szczepionka się nie przyjmie, wy...
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Jak podaje producent: "Profilaktyczne zastosowanie paracetamolu zmniejsza częstość i stopień ciężkości gorączki bez jednoczesnego wpływu na immunogenność czy to szczepionki Bexsero, czy też standardow...

Czy można łączyć Iberogast z Paracetamolem lub Ibuprofenem?
Czy można łączyć iberogast z paracetamolem lub ibuprofenem
odpowiada Anna Tyrańska

Nie ma przeciwwskazań do stosowania Iberogastu z paracetamolem lub ibuprofenem, proszę jednak zadbać o zachowanie stosownego odstępu czasowego pomiędzy preparatami. Najlepiej by przerwa wynosiła minim...

Czy można połączyć No-Spę z Ibupromem?
Czy można połączyć nospe wraz z ibufromem
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie ma przeciwwskazań do łączenia leków No-Spa i Ibuprom.

Czy ibuprofen wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?
Dzień dobry czy leki na ból głowy ( ibuprom max sprint) obniżają działanie tabletek antykoncepcyjnych ?(vines)
odpowiada Katarzyna Domagała

Leki z ibuprofenem nie obniżają skuteczności tabletek antykoncepcyjnych: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-leki-oslabiaja-skutecznosc-antykoncepcji

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Ibuprofen

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Ibuprofen AFL (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Ibuprofen AFL.

} ;