Charakterystyka produktu leczniczego dla Ibuprofen/pseudoephedrine Hydrochloride Krewel
tabletki powlekane

produkt dostępny bez recepty

ibuprofen

+

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

Opakowanie

20 tabletek
w 5% aptek, od 5.51 zł do 20.17
Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Charakterystyki produktu Ibuprofen/pseudoephedrine Hydrochloride Krewel dla opakowania 20 tabletek.

Wybrany dokument Ibuprofen/pseudoephedrine Hydrochloride Krewel:
Dokument z 2021-02-09
PDF
dokument PDF dla Ibuprofen/pseudoephedrine Hydrochloride Krewel

Podgląd dokumentu PDF Ibuprofen/pseudoephedrine Hydrochloride Krewel

Źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Data ostatniej weryfikacji: 2021-02-09

Ulotki innych produktów zawierających oseltamivir

W kolejności według dostępności w aptekach.
Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Wersja tekstowa dokumentu

Hreferralspccleanen 1 CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO Ibuprofen/Pseudoephedrine hydrochloride Krewel, 200 mg + 30 mg, tabletki powlekane 2. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY Każda tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu i 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku. Ibuprofen/Pseudoephedrine hydrochloride Krewel jest wskazany do stosowania u dorosłych i młodzieży w wieku od 15 lat. Działania niepożądane można zminimalizować stosując najmniejszą dawkę skuteczną, przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów (patrz punkt 4.4). 2 Dzieci i młodzież Ibuprofen/Pseudoephedrine hydrochloride Krewel jest przeciwwskazany do stosowania u dzieci w wieku poniżej 15 lat (patrz punkt 4.3). Sposób podawania Podanie doustne. 4.4 Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania Należy unikać jednoczesnego stosowania produktu leczniczego Ibuprofen/Pseudoephedrine hydrochloride Krewel z innymi lekami z grupy NLPZ, w tym z selektywnymi inhibitorami cyklooksygenazy (COX)-2. 3 Działania niepożądane można ograniczyć stosując produkt leczniczy w najmniejszej dawce skutecznej przez najkrótszy okres konieczny do łagodzenia objawów (patrz „Wpływ na przewód pokarmowy” i „Wpływ na układ krążenia i naczynia mózgowe” poniżej). Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż zalecany maksymalny okres stosowania produktu leczniczego (4 dni dla dorosłych i 3 dni dla młodzieży), należy ponownie ocenić metodę leczenia, w szczególności należy rozważyć zastosowanie antybiotykoterapii. W związku z tym, zaleca się:  unikać podawania produktu (...)

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk (Google Analytics). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.