← powrót do głównej strony opinii i pytań

Dana (anonim, 217.96.171.)
około 1 miesięcy temu, Kraków

Jaka jest cena Mysimba 112 tabletek?

Jaka jest cena tabletek Mysimba 112 tabletek

Dziękujemy za podzielenie się tą opinią. Mysimba powinna być stosowana łącznie z dietą o obniżonej kaloryczności i przy zwiększonej aktywności fizycznej. Wskazania dotyczą pacjentów dorosłych z nadwagą i otyłością, jeśli u pacjenta występuje jedna lub więcej chorób towarzyszących otyłości (np. cukrzyca typu 2, dyslipidemia, wyrównane nadciśnienie tętnicze).

Reakcja organizmu na lek może być indywidualna, dlatego zastrzega się, że Mysimbę należy po 16 tygodniach stosowania odstawić, jeśli masa ciała pacjenta nie uległa obniżeniu o co najmniej 5% początkowej masy ciała.

Sytuacja, w której waga istotnie spadła (lek okazał się skuteczny), ale teraz ponownie Pani tyje powinna w mojej ocenie poskutkować wizytą u lekarza w celu ustalenia możliwej przyczyny takiego stanu rzeczy.

Madzik (anonim, 89.75.115.)
około 26 dni temu

Około 500 zł ale nie polecam ja biore 3 miesiąc i rezygnuje. Pierwsze dwa opakowiania nie powiem schudłam 8 kg a teraz mi wracają a dalej biore i mam diete. Tabletki nie warte tych pieniędzy nie polecam

Mysimba nie jest lekiem refundowanym, więc jego cena różni się w zależności od apteki. Apteki, które pokazują ceny swoich produktów na naszym portalu, posiadają Mysimbę w cenie między 370 zł a 594,50 zł za opakowanie po 112 tabletek.

Dokładne informacje może Pani sprawdzić na stronie z dostępnością, po zalogowaniu na naszym portalu:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/88259/mysimba-tabletki/apteki/w-krakowie
W tym momencie żadna z posiadających preparat aptek w Krakowie, które podłączone są do portalu, nie podaje jego ceny. Można jednak skontaktować się z nimi telefonicznie - dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie.

Mysimba jest lekiem wspomagającym odchudzanie, zawierającym w swoim składzie bupropion i naltrekson:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/88259/mysimba-tabletki

Przesyłam również ciekawe artykuły:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/otylosc-i-nadwaga
https://www.gdziepolek.pl/tematy/odchudzanie