← powrót do głównej strony opinii i pytań

Lukasz (anonim, 93.175.78.)
około 3 miesięcy temu, Śląskie

Gdzie w województwie śląskim można kupić Novo-Helisen Depot na sierść kota?

Witam
Czy wiedzą Państwo gdzie w Śląskiem, ewentualnie w województwach sąsiednich mogę dostać, Novo-Helisen Depot 309, sierść kota, dawka podtrzymująca?
Pozdrawiam

Apteki zintegrowane z GdziePoLek nie deklarują w tej chwili posiadania na stanie szczepionki Novo-Helisen Depot przeciwko alergenom zwierzęcym. Podaję jednak linki, które umożliwią śledzenie tej informacji w przyszłości:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54726/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-pochodzenia-zwierzecego-iniekcja/apteki/w-slaskim
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54726/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-pochodzenia-zwierzecego-iniekcja/apteki/w-polsce

Wszystkie rodzaje produktu Novo-Helisen Depot znajdują się na wykazie produktów zagrożonych brakiem dostępności na terytorium Polski, co jednak nie jest równoznaczne z faktycznym czy całkowitym brakiem (przykładowo - analogiczna szczepionka na roztocza kurzu domowego jest aktualnie dostępna w ok. 28% aptek zintegrowanych z GdziePoLek).

Postaramy się skontaktować z producentem i uzyskać informacje, czy lek jest dostępny do sprzedaży. Jeśli napłynie odpowiedź - dodatkowa informacja pojawi się w tym wątku.

Załączam link do artykułu na temat alergii:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-alergie