Zosia (anonim, 83.20.234.)
około rok temu, Warszawa

Jak działa preparat Rflex?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Dziękujemy za podzielenie się tą wiadomością.

Gargamel (anonim, 83.24.45.)
około 3 miesięcy temu

Ma paskudny smak, A na opakowaniu nie ma słowa o rozpuszczaniu. O popijaniu napisali. Próbowałam jeść proszek popijając. Teraz rozpuszczam w małej ilości zimnej wody i popijam woda z cytryną. Nie wiem po co dodany jest ten koszmarny smak . Z rzeczy ciekawych- napisałam pytanie do producenta jak to spożywać i ... milczy.

Z tego co udało mi się zaobserwować opakowania produktów tego samego dystrybutora co Rflex, często zawierają różnego rodzaju przypiski z "gwiazdką" (*) luz "z cyferką". Trudno mi powiedzieć, czemu to służy. Być może jest to związane z wizją szaty graficznej, jaka odpowiada firmie.

Skład deklarowany przez producenta i podawany na opakowaniu to kolagen - 10 000 mg, witamina C - 12 mg i kwas hialuronowy - 0,5 mg. Jeśli chodzi o działanie, to proszę zwrócić uwagę, że zarówno Rflex, jak i podobne preparaty, na przykład wspomniany 4flex:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/252/4flex-proszek-do-wytworzenia-plynu/apteki/w-polsce
to suplementy diety. Nie mamy zatem w ich przypadku tak skrupulatnych i wiarygodnych informacji dotyczących składu i działania. Więcej na ten temat piszemy w artykule:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/czym-roznia-sie-leki-od-suplementow

Dziękuję (anonim, 86.42.233.)
około 7 miesięcy temu

Czemu na opakowaniu RFLEX małymi niemal nie do przeczytania literkami jest napisane że preparat wspomaga produkcję kolagenu? Czy to oznacza że on sam nie posiada to w dawce jaką zauważymy w innych preparatach wspomagających odnowę stawów jak np. 4flex?

Celem uzupełnienia swojej poprzedniej wypowiedzi, załączam link do śledzenia dostępności suplementu diety Rflex Ultra Hydrolize w aptekach skoordynowanych z GdziePoLek na terenie całej Polski:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/98447/rflex-ultra-hydrolize-proszek/apteki/w-polsce

Rflex Ultra Hydrolize to suplement diety, którego składnikami są: kolagen wieprzowy (10 g), kwas hialuronowy (0,5 mg) oraz witamina C (12 mg). Działanie preparatu ma na celu poprawę funkcjonowania układu kostnego i produkcji kolagenu.
Rekomendowana przez producenta dawka to 1 saszetka dziennie. Jej zawartość należy rozpuścić w 1 szklance wody niegazowanej, mleka lub jogurtu.
Na chwilę obecną preparatu nie ma jeszcze w naszej bazie.

Zachęcam do lektury naszych artykułów, które mogą okazać się przydatne:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/zdrowe-miesnie-stawy-i-kosci
https://www.gdziepolek.pl/tematy/witaminy-i-suplementy-na-kosci-i-stawy
https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-dbac-o-cialo-jesli-uprawiamy-sport
https://www.gdziepolek.pl/tematy/bol-miesni-i-stawow