Zosia (anonim, 83.20.234.)
około roku temu, Warszawa

Jak działa preparat Rflex?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Artemida (anonim, 95.155.127.)
około 4 miesięcy temu

Smak jest rzeczywiście obrzydliwy, jakis sztuczny barwnik...? na początku dawałam radę jeszcze jakoś to wypić, rozpuszczałam w ok.200ml ciepłej wody, ale potem zaczęło mi się robić niedobrze i musiałam przerwać stosowanie... do tego za słodkie to jest.

Dziękujemy za podzielenie się tą wiadomością.

Gargamel (anonim, 83.24.45.)
około roku temu

Ma paskudny smak, A na opakowaniu nie ma słowa o rozpuszczaniu. O popijaniu napisali. Próbowałam jeść proszek popijając. Teraz rozpuszczam w małej ilości zimnej wody i popijam woda z cytryną. Nie wiem po co dodany jest ten koszmarny smak . Z rzeczy ciekawych- napisałam pytanie do producenta jak to spożywać i ... milczy.

Z tego co udało mi się zaobserwować opakowania produktów tego samego dystrybutora co Rflex, często zawierają różnego rodzaju przypiski z "gwiazdką" (*) luz "z cyferką". Trudno mi powiedzieć, czemu to służy. Być może jest to związane z wizją szaty graficznej, jaka odpowiada firmie.

Skład deklarowany przez producenta i podawany na opakowaniu to kolagen - 10 000 mg, witamina C - 12 mg i kwas hialuronowy - 0,5 mg. Jeśli chodzi o działanie, to proszę zwrócić uwagę, że zarówno Rflex, jak i podobne preparaty, na przykład wspomniany 4flex:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/252/4flex-proszek-do-wytworzenia-plynu/apteki/w-polsce
to suplementy diety. Nie mamy zatem w ich przypadku tak skrupulatnych i wiarygodnych informacji dotyczących składu i działania. Więcej na ten temat piszemy w artykule:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/czym-roznia-sie-leki-od-suplementow

Dziękuję (anonim, 86.42.233.)
około roku temu

Czemu na opakowaniu RFLEX małymi niemal nie do przeczytania literkami jest napisane że preparat wspomaga produkcję kolagenu? Czy to oznacza że on sam nie posiada to w dawce jaką zauważymy w innych preparatach wspomagających odnowę stawów jak np. 4flex?

Celem uzupełnienia swojej poprzedniej wypowiedzi, załączam link do śledzenia dostępności suplementu diety Rflex Ultra Hydrolize w aptekach skoordynowanych z GdziePoLek na terenie całej Polski:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/98447/rflex-ultra-hydrolize-proszek/apteki/w-polsce

Rflex Ultra Hydrolize to suplement diety, którego składnikami są: kolagen wieprzowy (10 g), kwas hialuronowy (0,5 mg) oraz witamina C (12 mg). Działanie preparatu ma na celu poprawę funkcjonowania układu kostnego i produkcji kolagenu.
Rekomendowana przez producenta dawka to 1 saszetka dziennie. Jej zawartość należy rozpuścić w 1 szklance wody niegazowanej, mleka lub jogurtu.
Na chwilę obecną preparatu nie ma jeszcze w naszej bazie.

Zachęcam do lektury naszych artykułów, które mogą okazać się przydatne:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/zdrowe-miesnie-stawy-i-kosci
https://www.gdziepolek.pl/tematy/witaminy-i-suplementy-na-kosci-i-stawy
https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-dbac-o-cialo-jesli-uprawiamy-sport
https://www.gdziepolek.pl/tematy/bol-miesni-i-stawow