Patrycja (anonim, 5.173.144.)
około rok temu, Szczecin

Ile kosztuje Mysimba?

Witam. Proszę mi powiedzieć czy lek mysimba ma potwierdzone działanie u pacjentek? W jakich granicach cenowych jest?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Asica (anonim, 37.47.61.)
około rok temu

Witam. Stosuje Mysimbe od 1,5 miesiaca. Efektem jest 8 kg mniej. Cena to czyste szalenstwo bo 440 za 112 tabletek. Ale kupujemy je z przyjaciolka na pol i zawsze to lzej. Poczatkowo bole glowy i brzucha przez pierwsze 3 dni, teraz jest juz ok. Polecam, bez wysilku. Przypuszczam ze gdybym stosowala jakas diete i cwiczenia bylo by jeszcze wiecej straconych kg. Ale i tak uwazam ze jest super 👌👌👍

Link do dostępności Mysimba w Szczecinie:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/88259/mysimba-tabletki/apteki/w-szczecinie

W tym momencie dostępne jest w 4 aptekach zintegrowanych z naszym portalem aptekach w Szczecinie. Niestety, żadna z nich nie udostępnia ceny (nie mamy wpływu na udostępnianie cen przez apteki). W Polsce cena kształtuje się na poziomie od 399,00 zł do 499,99 zł.

Mysimba jest lekiem nowej generacji, działa na poziomie mózgu - hamuje łaknienie. Jednakże, posiada wiele działań niepożądanych (wymienione w ulotce, opisie produktu, do którego podałem link). Jej stosowanie należy koniecznie dokładnie skonsultować z lekarzem oraz podczas jego przyjmowania być pod kontrolą lekarza (jest to lek dostępny tylko i wyłącznie na receptę).

Zapraszam do zapoznania się z artykułem na temat otyłości i nadwagi:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/otylosc-i-nadwaga

oraz opisem produktu Mysimba:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/88259/mysimba-tabletki