Drif (anonim, 5.60.86.)
około 2 lat temu, Polkowice

W jakim odstępie czasu przed stosunkiem można zastosować Maxigra Go?

W jakim odstepie czasu przed stosunkiem mozna stosowac Maxigra Go

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Średni czas osiągnięcia erekcji o sztywności 60% (wystarczającej do odbycia stosunku płciowego) po zażyciu sildenafilu wynosił 25 minut. Jednak niektórzy pacjenci nawet po 4-5 godzinach po podaniu leku nadal byli w stanie osiągnąć erekcję w odpowiedzi na pobudzenie seksualne. Ilość stosunków, jakie pacjent jest w stanie odbyć w podanym czasie zależy od jego indywidualnych predyspozycji.

dzidek (anonim, 5.173.178.)
około 11 miesięcy temu

na ile stosunkow starcza jedna tabletka

Lek Maxigra Go zawiera w składzie sildenafil - substancję czynną przeznaczoną dla mężczyzn powyżej 18 roku życia z zaburzeniami wzwodu - niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Zgodnie z ulotką informacyjną: "Lek Maxigra Go należy przyjąć na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy żuć w całości, a następnie połknąć." Ulotka informuje ponadto, że "Lek Maxigra Go umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego. Czas, po którym występuje działanie leku Maxigra Go, jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie może nastąpić później, jeśli lek zostanie przyjęty po obfitym posiłku."

Maxigra Go jest lekiem dostępnym bez recepty, jednak w celu jego bezpiecznego stosowania leku zachęcam do przeczytania w całości zacytowanej przeze mnie ulotki dołączonej do preparatu:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/93531/maxigra-go-tabletki-do-rozgryzania-i-zucia/ulotka

Załączam linki do materiałów, które mogą okazać się przydatne:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-potencje
https://www.gdziepolek.pl/produkty/93531/maxigra-go-tabletki-do-rozgryzania-i-zucia/apteki/w-polkowicach