← powrót do głównej strony opinii i pytań

Kasia (anonim, 31.0.34.)
około 8 miesięcy temu, Polska

Kiedy szczepionka Novo-Helisen Depot będzie dostępna w województwie pomorskim?

Witam. Także czekam na Novo Holisen. Jestem z pomorskiego. Z tego, co widzę, to nigdzie na północy nie ma tego leku czy też może dane są nieaktualne? Kiedy możemy spodziewać się dostawy w pomorskim?

Dane o dostępności leków w aptekach zintegrowanych z GdziePoLek są kolekcjonowane na bieżąco. W tym momencie żadna z tych placówek nie zgłasza dostępności szczepionki, niemniej zachęcam do śledzenia poniższych linków:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/54727/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-roztoczy-kurzu-domowego-iniekcja/apteki/w-pomorskim

https://www.gdziepolek.pl/produkty/54727/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-roztoczy-kurzu-domowego-iniekcja/apteki/w-polsce

Staramy się pozyskiwać bieżące informacje na temat dostępności do szczepionki od jej dystrybutora, niestety wygląda na to, że ilości leku trafiające do aptek nie są w stanie zaspokoić potrzeb wszystkim pacjentów. Preparat Novo-Helisen Depot trafił ostatnio na listę leków zagrożonych brakiem dostępności w Polsce. Jeśli będą jakieś nowe wiadomości dotyczące możliwości zakupu lub rezerwacji preparatu, będą one sukcesywnie zamieszczane na forum.

Zachęcam do lektury artykułów:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/szczepionki
https://www.gdziepolek.pl/tematy/dlaczego-brakuje-lekow-w-aptekach