Klaudia (anonim, 5.173.120.)
około 28 dni temu, Warszawa

Kiedy zastosować Monural jeżeli stosuję lek Miansec? Jak często występują ciężkie biegunki?

Dzień dobry.Jestem po zabiegu ginekologicznym.Zażywałam Cipronex i Femistine. Jednak jest już 5 tyg.po zabiegu i nadal mam parcie na cewkę moczową.Lekarz przepisał mi MONURAL.Jednak że względu na problemy nerwicowe mam poważne obawy co do zażycia i możliwych skutków ubocznych.Czy często zdażają się uporczywe i groźne biegunki?
Mam jeszcze jedno pytanie.Nasennie zażywam lek Miansec na około pół godziny przed snem.Kiedy zatem powinnam zażyć MONURAL?
Rano zaś zażywam do godziny po przebudzeniu leki przeciwdepresyjne i uspokajające Parogen i Alprox .Nie wiem kiedy "wystrzelić się" z zażyciem Monuralu?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Dziękuję

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Lek Monural najlepiej zastosować bezpośrednio przed snem, aby zapewnić jak najdłuższe przebywania leku w pęcherzu. Saszetkę należy rozpuścić w szklance wody i spożyć w odstępie 2-3 godzin po ostatnim posiłku i po opróżnieniu pęcherza moczowego. W Pani przypadku najkorzystniej będzie zastosować lek Miansec, a następnie bezpośrednio przed snem Monural:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/50320/monural-granulat-do-wytworzenia-plynu/ulotka/44943

Częstotliwość występowania ciężkich i uporczywych biegunek nie jest znana. Natomiast łagodne biegunki mogą występować u 1 do 10 pacjentów stosujących lek.