Ona (anonim, 46.204.1.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy problemy z zatokami mogły sprawić, że dwa razy z rzędu otrzymałam nierozstrzygający wynik testu na COVID-19?

Dzień dobry,
Z uwagi na zaplanowany wyjazd zagraniczny poddałam się testom PCR. Wcześniej, dwukrotnie zrobiłam szybkie testy, antygenowe- oba były negatywne, zrobione w odstępie 3 dni. Po tych testach, zrobiłam wymaz PCR I wynik: NIEROZSTRZYGAJĄCY. Z uwagi na mało czasu
( wylot i wymagany czas na zrobienie testu) kolejnego dnia zrobiłam kolejny test PCR- upłynęło ponad 24h i ten wyszedł podobnie, Nierozstrzygający. Choruję często na zatoki, odczuwam suchość w gardle, drapanie i bóle głowy, ale bez kataru. Czy wyniki testów mógłby wynikać z tej przewlekłej choroby? Z artykułów, które tutaj znalazłam i wyczytałam wynika, że raczej nie, że chore zatoki nie zmienią wyniku. Z informacji które znalazłam wynika, że albo jestem po lub przed covid, stąd taki niejednoznaczny wynik? Chyba, że pomyłka Labolatorium? A niestety, oba testy zrobiłam w tym samym. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź:)

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

W tej sytuacji należy poradzić się lekarza. Farmaceuci na naszym forum udzielają porad dotyczących leków.

Turysta (anonim, 31.60.238.)
około miesiąca temu

Wykonalem test PCR. Również mam nierozstrzygajacy. Co w tej sytuacji? Potrzebuję pilnej rady.

Nie, wyniki testów nie są konsekwencją opisanych problemów zdrowotnych.

Więcej informacji w temacie wyniku testu może udzielić Pani specjalista w tej dziedzinie, czyli diagnosta laboratoryjny.