Joanna (anonim, 37.47.112.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy zatrucie toksynami pleśni, które spowodowały kilkudniowe dolegliwości ze strony woreczka żółciowego i wątroby mogą mieć wpływ na działanie implantu antykoncepcyjnego?

Czy zatrucie toksynami plesni, które spowodowały kilkudniowe dolegliwości ze strony woreczka żółciowego /wątroby mogą mieć wpływ na działanie implantu antykoncepcyjnego?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Joanna (anonim, 83.29.122.)
około miesiąca temu

Dzisiaj już nie odczuwam bólu, Dziękuję bardzo za pomoc 😘

W takiej sytuacji nie ma konieczności stosowania dodatkowej antykoncepcji.

Joanna (anonim, 83.29.122.)
około miesiąca temu

Oprócz tego bólu z prawej strony nie miałam innych dolegliwości typu mdłości, wymioty, biegunka, ból zaczął właśnie się w niedzielę a dzisiaj juz prawie nie boli, i nie wiem czy powinnam stosować dodatkowa metode antykoncepcji.

Najprawdopodobniej sytuacje te nie mają ze sobą związku, jednak aby się upewnić można skontaktować się z lekarzem, który jeśli uzna za zasadne skieruje Panią na odpowiednie badania laboratoryjne, które jednoznacznie pozwolą sprawdzić funkcjonowanie wątroby.
Jeśli wątroba nie została uszkodzona, nie ma ryzyka iż działanie antykoncepcji zostanie osłabione.

Joanna (anonim, 83.29.122.)
około miesiąca temu

Nie przyjmowałam żadnych leków, od niedzieli odczuwam kłujący ból pod prawym zebrem, dzisiaj już mniej, i zorientowałam się że nie świadomie zjadłam coś splesnialego właśnie, i zastanawiam się czy to może być przyczyną tego bólu i czy mogło wpłynąć na dzialanie implantu.

Jeśli podczas zatrucia nie doszło do uszkodzenia wątroby, co mogłoby wpłynąć na jej pracę, a tym samym metabolizm leków, to nie - nie miało to wpływu na działanie implantu antykoncepcyjnego.