lalalanana (anonim, 185.157.12.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę stosować lek Soolantra na czerwone plamy, które pojawiają się, gdy towarzysza mi emocje, podczas spożywania alkoholu czy działania mrozu/gorąca?

Witam,
dermatolog przepisał mi Soolantre krem na tradzik rozowaty-jednak u mnie nie wystepuje postac grudkowo krostowa, jedynie czerwone plamy, ktore pojawiaja sie gdy towarzysza mi rozne emocje/podczas spozywania alkoholu/dzialania mrozu/gorąca.
Czy mogę stosowac ten lek bez wątpliwości?
Mam go stosowac wieczorem, co drugi dzien na zmiane z Rozex.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Marcin 29lat. (anonim, 46.76.221.)
około miesiąca temu

Witam. Miałem wszystkie wypisane przyczyny/objawy plus do tego jeszcze problemy z ciśnieniem. Stosowałem (tylko na plamy) sudocrem "tak dokładnie ten co na odparzenia dla dzieci" i znaczną różnicę było widać juz na 3-4 DZIEŃ po 10 dniach plamy zniknęły mimo aktywności fizycznej ( w tedy były najbardziej widoczne). Po Około 3 miesiącach zauważyłem nową zaczynającą się jasną plamę, w tym miejscu co występowały wcześniej. Posmarowałem 3 dni z rzędu i aktualnie mam juz 9-10 miesięcy spokój na duszy i spojrzeniami ludzi. I w końcu można się rozebrać w lato i poopalać bez chowania i zasłaniania :) Polecam z czystym sumieniem. (z problemem żyłem około 5 lat ponieważ wcześniej plamy znikały wiec sie nie przejmowałem)

Soolantra jest lekiem wydawanym z przepisu lekarza, zatem o możliwości jego stosowania w Pani przypadku decyduje lekarz, który obejrzał zmiany.

Jeśli pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania leku, należy je rozwiewać w rozmowie z lekarzem, gdyż farmaceuci nie recenzują tych decyzji.

Jeśli mogę podpowiedzieć cokolwiek na bazie doświadczenia, to spotkałam się z zastosowaniem leku Soolantra w przypadku czerwonych plam na skórze wywołanych działaniem różnych czynników (np. emocji, zmianie temperatury, spożyciu alkoholu).