Marko (anonim, 46.204.21.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Jakie leki na poprawę erekcji mogę przyjmować, jeśli zażywam Polsart Plus i Agen?

Witam jakie leki bez recepty mogę wziac na poprawę erekcji przy nadcisnieniu zazywam leki polsart plus, agen

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

U większości pacjentów leczonych z powodu nadciśnienia skuteczne i dobrze tolerowane są preparaty z sildenafilem.

Nie wykazano interakcji pomiędzy telmisartanem oraz hydrochlorotiazydem - substancjami czynnymi leku Polsart Plus, amlodypiną - substancją czynną leku Agen a sildenafilem.

W specyficznym badaniu interakcji u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, podczas jednoczesnego stosowania sildenafilu i amlodypiny stwierdzono dodatkowe obniżenie skurczowego ciśnienia tętniczego krwi, mierzonego w pozycji leżącej, o 8 mmHg. Dodatkowe obniżenie ciśnienia rozkurczowego (w pozycji leżącej) wynosiło 7 mmHg.
Wartości dodatkowego obniżenia ciśnienia krwi były podobne do obserwowanych po podaniu zdrowym ochotnikom samego sildenafilu.
Lek ten powoduje co prawda niewielkie i przemijające obniżenie ciśnienia krwi, w większości przypadków nie ma to jednak znaczenia klinicznego.

Lek ten powoduje co prawda niewielkie i przemijające obniżenie ciśnienia krwi, mogące powodować zawroty głowy i zamroczenie.

Pod warunkiem, że nadciśnienie jest odpowiednio kontrolowane za pomocą leków, nie są przekraczane zalecane dawki sildenafilu i nie występują u Pana inne schorzenia układu sercowo-naczyniowego, takie jak: niestabilna choroba niedokrwienna serca, niekontrolowane i złośliwe nadciśnienie tętnicze, niewydolność krążenia, świeżo przebyty zawał mięśnia sercowego (okres do 2 tygodni), arytmie komorowe, ciężkie wady zastawkowe, kardiomiopatia czy niedawno przebyty udar mózgu, zastosowanie sildenafilu nie jest przeciwwskazane.

Zachęcam do lektury naszych artykułów, które mogą okazać się pomocne:
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/stosowanie-lekow-a-seks
- https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-potencje
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/nadcisnienie