Ewa (anonim, 85.237.161.)
około miesiąca temu, Warszawa

Kiedy pojawią się efekty po leku Mysimba, jeśli jem mniej, ale moja waga nie spada?

Witam
Od trzech tygodni korzystam z Misimby
Waga moja nie ulega zmniejszeniu mimo ,że widze wyraznie ,że jem mniej Wiem ze mam jeszcze troche tabletek do konca pierwszego opakowania ale chcialabym wiedziec czy efekty sie pojawia i kiedy

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Oceny skuteczności produktu leczniczego Mysimba należy dokonać po 16 tygodniach stosowania. Jeśli masa ciała pacjenta nie uległa w tym czasie obniżeniu o co najmniej 5% początkowej masy ciała, to jest to wskazaniem do zakończenia terapii.

Jednocześnie schemat stosowania obejmuje zwiększanie dawki do czwartego tygodnia włącznie, zatem w trzecim tygodni nie doszła Pani jeszcze do dawkowania zalecanego.

Jeśli obserwuje Pani zmniejszenie się apetytu to jest to dobry znak. Warto zwrócić uwagę, że produkt leczniczy Mysimba jest wskazany do stosowania jako uzupełnienie diety o obniżonej kaloryczności i przy zwiększonej aktywności fizycznej. Jeśli je Pani mniej, ale są to posiłki niezbilansowane i wysokokaloryczne oraz nie wprowadziła Pani zmian w swoim stylu życia, to trudno powiedzieć czy i jak szybko pojawią się konkretne efekty.

Załączam dodatkowe informacje:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/88259/mysimba-tabletki/ulotka
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/fakty-i-mity-o-odchudzaniu