Małgorzata (anonim, 77.65.80.)
około 25 dni temu, Nowe Miasto, Poznań

Czy mogę nabyć dla siebie Viregyt-K nierefundowany z dostawą do domu w ilości 2 opakowań?

Dzień dobry, chciałabym nabyć dla siebie Viregyt-K nierefundowany z dostawą do domu w ilości 2 opakowań - mam dolegliwości typowe dla grypy - gorączka 37,5 st. , bóle mięśni, głowy, zmęczenie - czy byłaby taka możliwość?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Zgodnie z informacją uzyskaną z hurtowni Genesis Pharma nowa partia nierefundowanego Viregytu-K ma być dostępna w aptekach pod koniec przyszłego tygodnia.

Viregyt-K to lek na receptę. Leki wydawane na receptę, niezależnie od tego czy są refundowane czy nie można zakupić tylko stacjonarnie. Nie ma możliwości zakupu on-line dostawą do domu.

Viregyt-K ma wskazania do terapii grypy, ale jego zastosowanie w tym wskazaniu nie jest obecnie w zasadzie praktykowane, ze względu na oporność szczepów wirusa grypy oraz pojawienie się nowszych i skuteczniejszych leków przeciwwirusowych.

Wskazane objawy nie są jednak tak jednoznaczne, jak Pani opisuje. Dla grypy charakterystyczna jest bowiem dużo wyższa temperatura niż 37,5 stopnia. Niezależnie od tego, jeśli czuje się Pani przeziębiona czy zagrypiona i zaniepokojona tym stanem, to proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym - po zebraniu wywiadu może zaproponować Pani dodatkową diagnostykę i zastosowanie leków innych niż typowo objawowe.

Załączam dodatkowe informacje:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-szybko-wyleczyc-grype
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-przeziebienie