Marek (anonim, 37.225.58.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Co mogę zrobić, aby odbyć stosunek, jeśli żona w ogóle mnie już nie podnieca?

Witam, mam problem. Moja żona w ogóle mnie nie podnieca. Ostatnio przed planowanym stosunkiem z nią wziąłem jedną tabletkę, ale niestety nic to nie dało. A więc moje pytanie brzmi następująco : czy istnieją leki na erekcję, które działają bez podniecenia seksualnego?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Greg (anonim, 62.133.147.)
około 13 dni temu

Caverject pomoże. No ale ja nie wbiłbym sobie igły, nawer cieniutkiej, w "małego"

nelson (anonim, 129.56.39.)
około 26 dni temu

Odpowiedź została usunięta. Powód: jest spamem.

Zasady społeczności znajdziesz tutaj. Jeśli uważasz, że Twoja odpowiedź została usunięta przez pomyłkę, skontaktuj się z nami. Dziękujemy!

Według mojej najlepszej wiedzy nie ma takich leków. Może Pan oczywiście liczyć także na wsparcie innych osób, które mogą chcieć wypowiedzieć się w tym wątku.

Marek (anonim, 37.225.57.)
około 4 miesięcy temu

Na pewno nie znajdzie się żaden lek umożliwiający erekcję bez podniecenia seksualnego?

Jak rozumiem zastosował Pan preparat Inventum. Ten lek - podobnie jak każdy inny z sildenafilem oraz substancjami pokrewnymi - umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego:
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-potencje

Z Pana wpisu wynika, że Pana problemem nie są zaburzenia erekcji czy niskie libido, ale brak pożądania w stosunku do konkretnej partnerki i to ta obojętność jest bezpośrednią przyczyną niemożliwości odbycia stosunku. Dlatego w mojej ocenie farmakoterapia czy suplementacja nie pomogą Panu. W opisanym przypadku pomocna może być natomiast konsultacja z seksuologiem lub terapeutą par.