Xyz (anonim, 193.238.169.)
około 3 dni temu, Warszawa

Czy śluz podbarwiony krwią podczas stosowania tabletek Vines może być objawem ciąży?

Zażywam tabletki Vines, wczoraj uprawiałam sex z partnerem ale najpierw robił placówkę dość mocno i długo, doszedł we mnie a dzis miałam śluz z krwią czy może to być ciąża? Tabletki przyjmuje punktualnie, czy po prostu doszło do jakiegoś podrażnienia?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Jeśli przyjmuje Pani tabletki Vines prawidłowo, regularnie, nie doszło do wymiotów, silnej biegunki i nie zażywa Pani leków osłabiających działania antykoncepcji, to ryzyko ciąży jest bardzo małe.

Krwawienie czy też plamienie śródcykliczne (poza okresem przyjmowania tabletek placebo) może niekiedy występować przez pierwszych kilka miesięcy przyjmowania leku Vines. Jeżeli takie krwawienie utrzymuje się dłużej niż kilka miesięcy lub jeżeli zaczyna się po kilku miesiącach, lekarz powinien zbadać przyczynę.

Takie informacje mogę Pani przekazać na temat leku. Nie jestem natomiast w stanie odnieść się do Pani wątpliwości odnośnie wpływu zastosowanej techniki seksualnej na krwawienie. To Pani sama najlepiej wie, czy w trakcie stosunku mogło dojść do urazów, obrażeń czy też "podrażnień" mogących skutkować plamieniem czy też krwawieniem.

Załączam dodatkowe materiały:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/81748/vines-tabletki-powlekane/apteki/w-warszawie
https://www.gdziepolek.pl/produkty/81748/vines-tabletki-powlekane