Aneta (anonim, 124.170.28.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Czy Neurovit, Heviran, Encorton i Kalipoz prolongatum pomogą mojemu tacie po cichym wylewie?

Mój tata miał cichy wylew ,tak lekarz powiedział.Ma pół twarzy wykszywione,usta oko.Czy ten lek pomoże przepisany przez lekarza?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Wpis nie zawiera pytania, na które moglibyśmy odpowiedzieć.

E (anonim, 37.30.25.)
około 6 miesięcy temu

Oko z ustami są wykrzywiobe przy porażeniu nerwu twarzowego

Jeśli ze wszystkich możliwości terapeutycznych lekarz wybrał dla Pani taty akurat takie połączenie leków, należy mu zaufać. Na pewno lekarz dobrał takie środki, które mają na celu pomóc Pani tacie, jednak należy uważnie go obserwować i ewentualne wszelkie niepokojące objawy - zgłaszać lekarzowi.

Niestety, nie znam dokładnej sytuacji zdrowotnej Pani taty, więc ciężko mi powiedzieć na ten temat więcej, jednak o uzasadnienie takiego doboru leków do sytuacji zdrowotnej Pani taty, warto zapytać lekarza, jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości.

Proszę pamiętać, że lekarz ma najlepszą wiedzę, doświadczenie i kompetencje w doborze leków, więc należy wierzyć, że terapia okaże się skuteczna. Nikt nie zapewni Pani, że leczenie na pewno będzie skuteczne i na pewno pomoże, jednak proszę mi wierzyć - specjaliści na pewno robią, co mogą, aby pomóc Pani tacie.

Należy mieć także na uwadze, że czytając ulotki wskazanych leków może się Pani w nich nie doszukać pewnych wskazań, zgodnie z którymi zostały one zastosowane - warto jednak wiedzieć, że lekarz może zastosować lek poza wskazaniami producenta, jeśli uzna, że w danym przypadku zdrowotnym może on okazać się pomocny. Jest to tzw. leczenie off-label:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/leczenie-off-label-poza-wskazaniami

Aneta (anonim, 124.170.28.)
około 6 miesięcy temu

Neurovit,ale dostał też herivan,Encorton i kalipoz .czy te leki tacie pomogą po wylewie?.ma ogarnięta powiększ i skrzywienia prawa cześć ust .

Prosimy o podanie nazwy leku.