Halina (anonim, 77.254.202.)
około 5 miesięcy temu, Jeżyce, Poznań

Jak zarezerwować Plusssz Active Pamięć i Koncentracja w aptekach w Poznaniu?

Czy jest na stanie plusssz active pamięć i koncentracja i czy mogę zarezerwować i odebrać osobiście. W internecie w Waszej aptece na Osiedlu Piastowskim widnieje kilka sztuk. Interesuje mnie stare opakowanie , nie forte i nie nowa szata. Jeżeli tak to proszę o rezerwacje wszystkich sztuk. Proszę o odpowiedz, pozdrawiam .

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Przesyłam link do śledzenia dostępności preparatu Plusssz Active Pamięć i Koncentracja w aptekach połączonych z naszym systemem na terenie Poznania:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/62367/plusssz-active-pamiec-koncentracja-tabletki-musujace/apteki/w-poznaniu

Przy pomocy naszego portalu pacjenci rezerwują samodzielnie leki - można to zrobić kontaktując się telefonicznie z daną apteką - wtedy może Pani też ustalić, w jakim opakowaniu jest lek i jaka jest jego szata graficzna.

Preparat można także zarezerwować klikając w przycisk "zarezerwuj" obok nazwy wybranej apteki.

Farmaceuci pracujący na naszym forum nie widzą szaty graficznej leku, jaki znajduje się w wybranej przez Panią aptece, dlatego przed odbiorem zarezerwowanego preparatu należy skontaktować się z wybraną apteką i omówić tę sprawę.

Proszę także pamiętać, że apteki połączone z naszym systemem nie są naszą własnością - są jedynie, jak wspomniałam, podpięte pod nasz system i pokazują nam dostępność obecnych u siebie leków.

Przesyłam artykuł, który może okazać się przydatny:
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek