Luc (anonim, 77.254.193.)
około 29 dni temu, Warszawa

Czy mogę łączyć leki Maxigra Go i Bespres?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

U większości pacjentów leczonych z powodu nadciśnienia preparaty z sildenafilem są skuteczne i dobrze tolerowane.

Nie wykazano interakcji pomiędzy walsartanem - substancją czynną leku Bespres a sildenafilem - substancją czynną preparatu Maxigra Go.

W badaniach klinicznych u pacjentów stosujących sildenafil, leczonych lekami z grupy sartanów, do których zalicza się lek Bespres, nie obserwowano nasilenia działań niepożądanych sildenafilu w porównaniu z pacjentami przyjmującymi placebo.

Lek ten powoduje co prawda niewielkie i przemijające obniżenie ciśnienia krwi, mogące powodować zawroty głowy i zamroczenie.

Pod warunkiem, że nadciśnienie jest odpowiednio kontrolowane za pomocą leków, nie są przekraczane zalecane dawki sildenafilu i nie występują u Pana inne schorzenia układu sercowo-naczyniowego, takie jak: niestabilna choroba niedokrwienna serca, niekontrolowane i złośliwe nadciśnienie tętnicze, niewydolność krążenia, świeżo przebyty zawał mięśnia sercowego (okres do 2 tygodni), arytmie komorowe, ciężkie wady zastawkowe, kardiomiopatia czy niedawno przebyty udar mózgu, zastosowanie leku Maxigra Go nie jest przeciwwskazane.

Zachęcam do lektury naszych artykułów, które mogą okazać się pomocne:
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/stosowanie-lekow-a-seks
- https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-potencje
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/nadcisnienie