Ania T (anonim, 46.76.104.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy można otrzymać 48 sztuk mleka Bebilon Prosyneo HA 1 z wysyłką oraz smoczki do owego mleka?

WITAM. CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI OWEGO MLEKA " Bebilon prosyneo ha 1"imteresuje mnie min 48 sz lub więcej. I czy mają Państwo również smoczki do nich.
Pozdrawiam Ania T.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Nie napisała Pani, do jakiej butelki potrzebuje Pani smoczek, nie możemy więc wskazać apteki połączonej z naszym systemem, która by posiadała taki smoczek. Smoczek bowiem nie dopasowuje się do rodzaju mleka, lecz do wieku dziecka i rodzaju posiłku. Więcej na ten temat może Pani przeczytać tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/butelki-dla-dzieci

Jeśli apteki połączone z naszym systemem mają platformy internetowe, to z pewnością będą mogły wysłać Pani mleko. Nasz portal współpracuje jednak z aptekami stacjonarnymi. Mleko Bebilon Prosyneo HA 1 można kupić w następujących placówkach podpiętych pod nasz system:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/97971/bebilon-prosyneo-ha-1-proszek-do-wytworzenia-plynu/apteki/w-polsce

W każdej z nich, przy pomocy naszego portalu, może Pani zarezerwować produkt, a następnie odebrać. Rezerwacja jest zwykle ważna do końca następnego dnia. Zakres wyszukiwania można zawęzić, wpisując w lewe górne okno nazwę wybranej miejscowości lub województwa.

Proszę jednak pamiętać, że nasz portal nie jest apteką i nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej. Więcej informacji można znaleźć tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek