Braniborek
około 7 miesięcy temu, Szczecin

Jakie są bezpieczne preparaty na potencję przy stosowaniu leku Diovan i Roswera?

Dziękuję bardzo za wyjaśnienia. Czyli rozumiem , że nie powinienem przyjmować Mensilu. Czy jest jakiś inny lek na potencję stosowny i bezpieczny do mojego stanu ?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

około 7 miesięcy temu

W poprzednich Pana pytaniach znalazłam informację, że przeszedł Pan udar niedokrwienny mózgu oraz stosuje Pan leki Diovan i Roswera.

Najbezpieczniejsze do zastosowania krótkotrwałego i w małych dawkach będą preparaty zawierające wyciąg z korzenia Maca np. A-Z Medica Maca. Poniżej zamieszczam link umożliwiający sprawdzenie dostępności preparatu:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/45593/a-z-medica-maca-kapsulki/apteki/w-szczecinie

W celu wspomagania potencji na rynku bez recepty dostępne są preparaty lecznicze zawierające sildenafil (jak np. Mensil, Maxon) oraz suplementy diety. Dostępne suplementy diety mają za zadanie pomóc osiągnąć i utrzymać stan podniecenia seksualnego. Te preparaty to m.in. Braveran, Erekton Fast czy Doppelherz Aktiv Men Lider. Zawierają takie składniki jak L-arginina, wyciąg z korzenia Maca, wyciąg z korzenia żeń-szenia.

Wyciąg z korzenia żeń-szenia podwyższa ciśnienie krwi oraz zmniejsza działanie leków obniżających ciśnienie. L-arginina nie powinna być stosowana m.in. u osób z wysokim nadciśnieniem tętniczym.
Wyciąg z korzenia maca nie wykazuje interakcji ze stosowanymi przez Pana lekami. Stosowany jest w celu poprawy wydolności fizycznej organizmu. Jednakże stosowanie długotrwałe i w dużych ilościach może prowadzić do obniżenia libido.

Większość suplementów dostępnych na rynku to preparaty złożone, zawierające co najmniej dwa z wymienionych wyżej składników.

Zachęcam do konsultacji lekarskiej. Być może zaburzenia potencji wynikają również z innych dotychczas niezdiagnozowanych u Pana jednostek chorobowych.
Przesyłam link do materiału, który może Pana zainteresować:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/stosowanie-lekow-a-seks