jerzymadzia@wp.pl (anonim, 185.222.5.)
około 11 miesięcy temu, Warszawa

Dlaczego Skudexa nie pomaga mi na ból kręgosłupa?

Witam biorę lek skudexa na kręgosłup dlatego nie pomaga nadal mam silne bule

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Mar (anonim, 77.111.247.)
około 8 miesięcy temu

Odpowiedź została usunięta. Powód: niezgodność z zasadami społeczności.

Zasady społeczności znajdziesz tutaj. Jeśli uważasz, że Twoja odpowiedź została usunięta przez pomyłkę, skontaktuj się z nami. Dziękujemy!

Nie jestem w stanie udzielić Panu odpowiedzi, dlaczego lek nie działa - głównie zależy to od trafności postawionej diagnozy. Być może nie jest to typowy ból, który można uśmierzyć przy pomocy tradycyjnych leków przeciwbólowych, ale np. ból neuropatyczny, który powstaje, gdy zostaje zaburzone przewodzenie informacji ruchowych i czuciowych wzdłuż włókien nerwowych. Na skutek uszkodzenia nerwów, albo też w skutek zaburzenia ich działania zaczynają one wysyłać do mózgu nieprawidłowe, wyolbrzymione i zniekształcone informacje o bólu.
Bólu neuropatycznego nie leczy się przy pomocy leków przeciwbólowych, lecz np. leków przeciwdepresyjnych, leków znieczulających miejscowo i ogólnie czy leków wspomagających pracę uszkodzonych struktur nerwowych.
Jest to oczywiście moja hipoteza, ponieważ nie mam żadnych informacji na temat Pana zdrowia.

Więcej informacji na temat przewidywań co do przebiegu terapii w Pana indywidualnym przypadku może Pan uzyskać bezpośrednio od lekarza, który zapisał lek - ma on wszystkie wymagane informacje na temat Pana stanu zdrowia i z pewnością lepiej będzie mógł Panu odpowiedzieć na zadane pytanie oraz wprowadzić ewentualne modyfikacje do zaleconej terapii.

W obecnej sytuacji z lekarzem można kontaktować się telefonicznie:
https://www.gdziepolek.pl/blog/jak-telefoniczne-otrzymac-recepte-i-zwolnienie-lekarskie