Niewyspana (anonim, 2.126.6.)
około 3 miesięcy temu, Toruń

Czy można kupić Estazolam bez recepty lub otrzymać na niego receptę przez internet?

Mieszkam w UK od 16lat i niestety nie mam jak osobiście zjawić się w Polsce. Otóż mam problemy ze spaniem po nocnej zmianie sypiam po 2-3 godziny. Otóż w przeszłości próbowałam środków ziołowych, potem oxazepam, lorafen ale najbardziej skuteczny jest dla mnie estazolam. Do tej pory nie miałam problemu z nabyciem tabletek, gdyż osoba, która znała mnie i moją była pani doktor mogła mi je raz na jakiś czas dostarczyć. Niestety kontakt się urwał a ja zostałam z problemem. U tutejszych lekarzy otrzymałam zapiclone który niestety nie równa się estazolam. Estazolam biorę po pół tabletki 5 razy w tygodniu po nocnej zmianie a pracuje na 3 zmiany. Na pewno ich nie nadużywam bo opakowanie starcza mi na około 3-4 miesięcy. Czy jest jakaś możliwość otrzymania tabletek bez recepty lub czy jest jakaś możliwość otrzymania recepty przez internet. Bardzo proszę o kontakt

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

d (anonim, 193.254.246.)
około miesiąca temu

Odpowiedź została usunięta. Powód: nie jest związane z tematem.

Zasady społeczności znajdziesz tutaj. Jeśli uważasz, że Twoja odpowiedź została usunięta przez pomyłkę, skontaktuj się z nami. Dziękujemy!

Piotr (anonim, 37.30.26.)
około 1 miesięcy temu

Odpowiedź została usunięta. Powód: jest spamem.

Zasady społeczności znajdziesz tutaj. Jeśli uważasz, że Twoja odpowiedź została usunięta przez pomyłkę, skontaktuj się z nami. Dziękujemy!

Według mojej wiedzy, nie ma takiej możliwości. Estazolam jest wydawany na receptę lekarską i ta kategoria dostępności dotyczy wszystkich aptek w kraju. Estazolam zawiera substancję psychotropową, dlatego nie może być wydany na receptę farmaceutyczną. Pomimo postępującej cyfryzacji, nie ma także na ten moment możliwości wystawienia tak zwanej transgranicznej recepty elektronicznej.

Jeśli chodzi o możliwość otrzymanie recepty w ogóle, to trudno mi powiedzieć, czy jakiś lekarz zechce kontynuować wypisywanie Pani leku Estazolam. Preparat jest wskazany do doraźnego i krótkotrwałego leczenie zaburzeń snu.

Załączam dodatkowe materiały, które mogą być pomocne:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/bezsennosc
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-kupic-leki-za-granica