darek
około 3 lat temu, Żuromin

Gdzie kupić czopki Ruskorex?

Szukam czopków ruskorex w okolicach Żuromina. A może są jakieś inne czopki dobrze działające? Chyba mam hemoroidy, strasznie piecze i boli.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Produkty Ruskorex nie są aktualnie dostępne w aptekach.

Zgodnie z informacją otrzymaną od podmiotu odpowiedzialnego za obrót lekami Ruskorex - firmy Angelini Pharma Polska - niestety, na ten moment nie ma możliwości określenia terminu powrotu leku do aptek. Na chwilę obecną podmiot ma transfer technologii do nowego wytwórcy.

Prosimy o niezamieszczanie na naszym forum próśb o odkupienie leków.

Renata (anonim, 31.60.77.)
około 21 dni temu

Gdzieozna dostac czopki Ruskorex?moze ktos ma przypadkiem w domu i mie potrzebuje z checia nym odkupiła

Dzień dobry,

w samym Żurominie nie ma aptek zintegrowanych z GdziePoLek, natomiast inne punkty z województwa mazowieckiego współpracujące z serwisem mają poszukiwany preparat na stanie:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/68284/ruskorex-czopki/apteki/w-mazowieckim
Ruskorex zawiera składnik znieczulający miejscowo i substancję zmniejszającą przepuszczalność naczyń krwionośnych. Jeśli nie uda się dostać preparatu, którego Pan poszukuje, to podobny zestaw substancji czynnych zawierają czopki Procto-Glyvenol. W niektórych przypadkach wygodniejsza w aplikacji może być maść doodbytnicza - można nią posmarować okolicę odbytu, a dzięki załączonej dodatkowej kaniuli wprowadzić preparat także do kanału odbytu. W podjęciu decyzji pomoże personel fachowy apteki.
Proszę pamiętać, że nie każdy przypadek swędzenia i bolesności okolic odbytu to hemoroidy. Przyczyny mogą być także inne. W przypadku bardzo silnych dolegliwości warto udać się do lekarza, który postawi diagnozę.
Więcej na temat hemoroidów może Pan przeczytać tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-hemoroidy

Pozdrawiam serdecznie!