Anna (anonim, 159.205.229.)
około roku temu, Polska

Czym zastąpić lek Cyclaid?

Czym zastąpić lek Cyclaid 0,1mg ? Tego Cyclaidu nie ma w całej Polsce.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Odpowiedź na Pani pytanie została udzielona w wątku:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/10009/cyclaid-dlaczego-w-aptekach-brakuje-leku-cyclaid-i-czy-jest-jakis-lek-zastepczy
wraz z informacją, że kilka aptek zintegrowanych z GdziePoLek posiada jeszcze lek Cyclaid oraz z podaniem orientacyjnego terminu powrotu leku do aptek. Dostępne dawki to 25 mg, 50 mg i 100 mg. Cyclaid nie jest zarejestrowany w dawce 0,1 mg. Być może potrzebuje Pani dawki 0,1 g (czyli 100 mg)? Ponawiam podanie linka z dostępnością Cyclaid w aptekach współpracujących z serwisem:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/20629/cyclaid-kapsulki/apteki/w-polsce
Aby uzyskać informacje o poszczególnych dawkach, należy dokonać wyboru na rozwijanym menu pod mapką. GdziePoLek umożliwia rezerwację leku i jego odbiór za okazaniem recepty.

Tak jak pisałam w przytoczonym wątku: "Jeśli nie uda się Pani pozyskać leku, a konieczna jest kontynuacja terapii można rozważyć zastosowanie innych leków z tą samą substancją czynną (cyklosporyną). Więcej na ten temat znajdzie Pani w poniższych linkach:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/20629/cyclaid-kapsulki/zamienniki
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/8582/cyclaid-czy-lek-cyclaid-mozna-zastapic-equoralem";

Być może było Pani trudno dotrzeć do informacji o dostępności leków, które zawierają ten sam czynnik aktywny co Cyclaid. Poniżej załączam zatem bezpośrednio informacje o dostępności leków Equoral i Sandimmun Neoral, które mogą zastąpić Cyclaid, jeśli jego zakup będzie niemożliwy:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/27496/equoral-kapsulki/apteki/w-polsce
https://www.gdziepolek.pl/produkty/68904/sandimmun-neoral-kapsulki/apteki/w-polsce
Występowanie poszczególnych dawek w aptekach można przeglądać tak jak opisałam powyżej - wybierając je na pasku pod mapką.