GdziePoLek od środka

2020 rokiem wyzwań dla farmaceutów

Spodziewaliśmy się, że 2020 będzie rokiem pełnym wyzwań i nowości, jednak to co się działo przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Czym zaskoczył nas poprzedni rok i jaka była na to odpowiedź farmaceutów? Przypomnijmy sobie, jakie zmiany zaszły w polskiej farmacji - czy będą miały wpływ na życie pacjentów również po pandemii?

Luty to mój pierwszy miesiąc w GdziePoLek

Luty był czasem oczekiwania na pojawienie się koronawirusa w Polsce, a dla mnie był to miesiąc przełomowy, gdyż po latach pracy w korporacjach dołączyłam do GdziePoLek i z marszu trafiłam w sam wir epidemicznych wydarzeń.

Dołącz do nas: szukamy analityka biznesowego

Szukamy osoby, która pomoże nam rozwijać nasz startup na wszystkich (okej: prawie wszystkich) płaszczyznach. Która nie chce pracować dla dużych korpo na “stanowisku młodszego specjalisty ds. [wstawić nazwę spraw]”. Która nie boi się kreatywności, dużej samodzielności w działaniu i szybkiego zdobywania wiedzy nawet zupełnie nieznanych i skomplikowanych tematach. To Ty?

Ekonomista, który nie został lekarzem - Tomek w zespole GdziePoLek

W moim domu od zawsze najważniejsze były 3 dziedziny: medycyna, sport i ekonomia. Tata ekonomista i mama lekarz w mocny sposób inspirowali moje patrzenie na świat. Ekonomia i medycyna w moim życiu znajdowały dla siebie miejsce i przeplatały się ze sobą. Tak samo jak GdziePoLek, który łączy ochronę zdrowia z biznesem i dlatego zdecydowałem się zasilić jego szeregi.

Poznajcie naszych farmaceutów - Justyna Grzechocińska

Przedstawiamy Justynę Grzechocińską - farmaceutkę, dla której branża farmaceutyczna nie ma tajemnic. Justyna pracowała w aptece, szpitalu, a obecnie jest doradcą medycznym w firmie farmaceutycznej. W GdziePoLek Justyna czuwa nad poprawnością merytoryczną opisów leków, odpowiada na pytania pacjentów, wspiera nas w kwestiach wymagających farmaceutycznej wiedzy i aptekarskiego doświadczenia, a także jest skarbnicą wiedzy o tym, jak funkcjonuje branża. Dzięki niej zaczynamy też rozumieć żarty i anegdoty przeznaczone tylko dla farmaceutów ;)

Witamy w Berlinie

Już od pewnego czasu przyglądaliśmy się niemieckiemu rynkowi i dostosowywaliśmy do niego technologię, jednak dopiero teraz wyjechaliśmy na dłużej "w teren", aby przygotować start u naszych zachodnich sąsiadów, począwszy od Berlina.

Poznajcie naszych farmaceutów - Antonina Kłudkiewicz

Na co dzień odpowiadają na pytania pacjentów GdziePoLek, piszą ciekawe artykuły na tematy związane ze zdrowiem, tłumaczą zasady działania i stosowania leków. Są naszą "merytoryczną" stroną zespołu, dzięki której pacjenci mogą uzyskać rzetelną wiedzę bez ryzyka, że trafią na artykuł napisany przez kogoś nie posiadającego kompetencji. Oprócz tego pracują w aptekach, szpitalach, czy firmach farmaceutycznych, więc branża apteczna nie ma dla nich tajemnic. Przedstawiamy zespół farmaceutów GdziePoLek. Dziś poznacie Tosię Kłudkiewicz, farmaceutkę i triatlonistkę.

Google Campus Warsaw i inne opcje, czyli jak szukamy biura

Od kilku miesięcy mamy poczucie, że moglibyśmy znaleźć bardziej "startupowe" biuro niż nasz tradycyjny lokal przy pl. Piłsudskiego. Z tego powodu pracowicie zwiedzamy powierzchnie dla startupów dostępne w Warszawie i nawet nakręciliśmy fajny filmik, aby dostać się do programu Campus Warsaw Residency, ale mimo to wciąż pracujemy z okolic Placu Teatralnego. Dlaczego? Dzielimy się wrażeniami z przeglądu dostępnych opcji.

Od finansów do farmacji, czyli studentka w GdziePoLek.pl

Od zawsze wiedziałam, że będę związana z branżą farmaceutyczną. Dorastanie w rodzinie aptekarskiej niewątpliwie determinuje spojrzenie na świat, zresztą zmienną niezależną są geny same w sobie. Jestem Gosia, studiuję finanse, ale w przeciwieństwie do 80 proc. studentów mojej uczelni nie planuję kariery w bankowości inwestycyjnej i, poniekąd przypadkowo, trafiłam do zespołu tworzącego drogowskazy, gdzie po lek. 

Już od dwóch lat pokazujemy, gdzie po lek

W tym czasie nasz portal stał się rozpoznawalnym graczem na rynku farmaceutycznym, nawiązał współpracę z aptekami i innymi partnerami, między innymi z Medicover, a także zyskał zaufanie pierwszych inwestorów, którzy w grudniu ubiegłego roku powierzyli nam kapitał na rozwój produktu w Polsce i wejście na zagraniczne rynki.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy dostanę jakieś maści na łuszczycę bez recepty z wysyłką do UK?
Dzien dobry czy dostane jakies mascie od luszczycy bez recepty wysylka do uk
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy wysyłacie do UK?
Czy wysyłacie do UK?
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy ktoś odpowie, bo to dość pasywna grupa?
Czy ktoś odpowie , bo dość passywna grupa
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy wysyłają Państwa Azzalure do Francji?
Dzien Dobry. Potrzebuje lek na récepte, recepta z Francji, lek Azzalure 2 fiolki, czy jest lek dostepny I czy wysylajo Panstwo do Francji towar? Dzi...
odpowiada Katarzyna Domagała

Rezerwując lek, nie widziałam ceny leku, a to jest bardzo ważne.
zamawiając-rezerwując lek nie było informacji o cenie leku, a to jest b. ważne
odpowiada Katarzyna Domagała

W ubiegły piątek zarezerwowałam w tej aptece dwa opakowania i otrzymałam mejlowe potwierdzenie dokonanej rezerwac
Obecnie program informuje że w jednej z aptek w Gdańsku jest ostatnie opakowanie Salofalku 500. W ubiegły piątek zarezerwowałam w tej aptece dwa op...
odpowiada Katarzyna Domagała

Na Twoje pytania w temacie gdziepolek od środka odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.