Statystyki

Aboca

Włoska firma Aboca produkuje preparaty na bazie roślin leczniczych, których celem jest poprawa zdrowia i dobrego samopoczucia człowieka. Produkty są tworzone wykorzystując właściwości złożonych struktur naturalnych, uwzględniając związek między zdrowiem ludzkim i zdrowym środowiskiem.

Wyrób medyczny

Aboca Neo Bianacid tabletki do ssania/gryzienia/żucia

Aboca Neo Bianacid to kapsułki do stosowania na nadkwaśność i refluks. Zawiera kompleks składników roślinnych i mineralnych, które tworzą barierę ochronną błony śluzowej żołądkowo-przełykowej, dzięki czemu hamują stan zapalny oraz łagodzą ból i pieczenie.

Dostępny w 55% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Melilax Pediatric płyn

Aboca Melilax Pediatric to mikrowlewka doodbytnicza do stosowania w leczeniu zaparć. Składniki preparatu ułatwiają wypróżnienie i oczyszczają jelito, a dodatkowo tworzą śluzową warstwę ochronną jelita, dzięki czemu zmniejszają podrażnienia i stan zapalny towarzyszące zaparciom.

Dostępny w 49% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Colilen IBS kapsułki

Aboca Colilen IBS to kapsułki do stosowania pomocniczo w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego. Składniki aktywne zmniejszają kontakt ściany jelita z substancjami drażniącymi, dzięki czemu łagodzą uciążliwe objawy takie jak ból i dyskomfort w okolicy brzucha, wzdęcia, naprzemienne biegunki i zaparcia.

Dostępny w 35% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Neo Fitoroid maść

Aboca Neo Fitoroid to maść łagodząca objawy towarzyszące hemoroidom. Zawiera kompleks składników roślinnych, które tworzą barierę ochronną błony śluzowej odbytu, dzięki czemu hamują stan zapalny oraz zmniejszają ból, pieczenie i swędzenie. Ponadto zawarte składniki nawilżają śluzówkę i chronią przed działaniem wolnych rodników.

Dostępny w 30% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Bio Eulen Pediatric maść na AZS maść

Aboca Bio Eulen Pediatric maść na AZS zawiera liczne ekstrakty roślinne, m.in. z nasion ogórecznika lekarskiego, kwiatostanu dziurawca, aloesu zwyczajnego, olej z jojoby. Składniki te łagodzą podrażnienia, redukują zaczerwienienie i zmniejszają świąd. Preparat do stosowania w atopowym zapaleniu skóry oraz egzemach.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Grintuss syrop

Aboca Grintuss to syrop do stosowania na kaszel suchy i mokry. Zawiera miód i roślinne kompleksy, które tworzą barierę ochronną błony śluzowej, regulują wydzielanie śluzu i nawilżają drogi oddechowe. Łagodzi podrażnienia i nie zaburza odruchu kaszlu.

Dostępny w 60% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Sollievo tabletki

Aboca Sollievo to tabletki zawierające liczne naturalne ekstrakty do stosowania w celu usprawnienia funkcjonowania jelit. Zawarte składniki, m.in. senesu, kopru, kminu pobudzają perystaltykę jelit, ułatwiają wydalanie gazów i wspomagają trawienie.

Dostępny w 11% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Grintuss Pediatric syrop

Aboca Grintuss Pediatric to syrop dla dzieci do stosowania na kaszel suchy i mokry. Zawiera miód i roślinne kompleksy, które tworzą barierę ochronną błony śluzowej, regulują wydzielanie śluzu i nawilżają drogi oddechowe. Łagodzi podrażnienia i nie zaburza odruchu kaszlu. Przeznaczony dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Dostępny w 69% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Melilax płyn

Aboca Melilax to mikrowlewka doodbytnicza do stosowania w leczeniu zaparć. Składniki preparatu ułatwiają wypróżnienie i oczyszczają jelito, a dodatkowo tworzą śluzową warstwę ochronną jelita, dzięki czemu zmniejszają podrażnienia i stan zapalny towarzyszące zaparciom.

Dostępny w 39% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Natura MIX wsparcie proszek (do wytworzenia płynu)

Aboca Natura MIX wsparcie to proszek do wytworzenia płynu, który zawiera liczne substancje o korzystnym wpływie na organizm. Wzmacniające mleczko pszczele i sok z Aceroli oraz soki z bzu czarnego, czarnej borówki i jeżyny o wysokiej zawartości antocyjanów, chroniące przed działaniem wolnych rodników.

Dostępny w 6% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Coligas Fast kapsułki

Aboca Coligas Fast to kapsułki działające przeciw wzdęciom i napięciu jamy brzusznej. Zawiera naturalne składniki, m.in. kolendrę, imbir, cykorię, koper, które usprawniają trawienie i motorykę przewodu pokarmowego. Pomagają usuwać gazy i zmniejszają dyskomfort związany z ich gromadzeniem.

Dostępny w 17% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Fitonasal 2ACT aerozol

Abocal Fitonasal 2ACT to aerozol do nosa zawierający kompleks naturalnych składników, które udrożniają zatkany nos i tworzą barierę ochronną błony śluzowej nosa. Preparat do stosowania w łagodzeniu objawów grypy, przeziębienia, alergii oraz zapalenia zatok.

Dostępny w 16% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Fitomagra Libramed tabletki

Aboca Fitomagra Libramed to tabletki zawierające składniki, które ograniczają wchłanianie węglowodanów i tłuszczów. Ponadto preparat zmniejsza uczucie głodu i wspomaga perystaltykę jelit

Dostępny w 15% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Lenodiar Pediatric proszek (do wytworzenia zawiesiny)

Aboca Lenodiar Adult to proszek do wytworzenia zawiesiny przeznaczony dla dzieci w leczeniu biegunek różnego pochodzenia (wirusowe, bakteryjne, polekowe). Zawarte składniki tworzą na powierzchni jelit barierę ochronną i działają przeciwutleniająco, przez co zmniejsza się drażnienie ściany jelita przez czynniki zewnętrzne. Normalizuje pracę jelit i pomaga przywrócić naturalną florę bakteryjną. Do stosowania u dzieci powyżej 1. roku życia.

Dostępny w 17% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Sedivitax kapsułki

Aboca Seditivax to kapsułki ziołowe do stosowania w celu ułatwienia zasypiania. Zawiera m.in. ekstrakt z passiflory i kozłka lekarskiego. Składniki aktywne wykazują działanie relaksacyjne i rozluźniające, dzięki czemu ułatwiają zasypianie i poprawiają jakość snu. Może być również stosowany jako środek sedatywny.

Dostępny w 15% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Golamir 2ACT aerozol

Aboca Golamir 2ACT to aerozol na ból gardła. Zawiera kompleks naturalnych składników roślinnych, m.in. żywice, olejki eteryczne, flawonoidy. Tworzy warstwę ochronną gardła oraz zmniejsza uczucie bólu, pieczenia i trudności w połykaniu. Produkt do stosowania w łagodzeniu podrażnień wywołanych czynnikami zewnętrznymi (wirusy, bakterie, smog, kurz, alergeny) oraz w trakcie przeziębienia.

Dostępny w 12% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Sedivitax krople

Aboca Seditivax to krople ziołowe do stosowania w celu ułatwienia zasypiania. Zawiera m.in. ekstrakt z passiflory i kozłka lekarskiego. Składniki aktywne wykazują działanie relaksacyjne i rozluźniające, dzięki czemu ułatwiają zasypianie i poprawiają jakość snu. Może być również stosowany jako środek sedatywny.

Dostępny w 10% aptek.

Suplement diety

Aboca Neo Fitoroid kapsułki

Aboca Neo Fitorid to kapsułki stosowane do usprawnienia krążenia żylnego. Zawiera ekstrakt z ruszczyka kolczystego, który wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne. Ponadto ekstrakt z kocanki o właściwościach antyoksydacyjnych chroni przed działaniem wolnych rodników. Ponadto

Dostępny w 9% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Grintuss Adult tabletki

Aboca Grintuss Adult to tabletki do stosowania na kaszel suchy i mokry. Zawiera miód i roślinne kompleksy, które tworzą barierę ochronną błony śluzowej, regulują wydzielanie śluzu i nawilżają drogi oddechowe. Łagodzą podrażnienia i nie zaburzają odruchu kaszlu.

Dostępny w 20% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Ananas monokoncentrat kapsułki

Aboca Ananas monokoncentrat to kapsułki zawierające sproszkowany owocostan ananasa. Głównym składnikiem czynnym jest bromelina - kompleks enzymów proteolitycznych. Wspomaga trawienie i redukcję masy ciała. Ponadto może być pomocny w łagodzeniu stanów zapalnych zatok.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Fitonasal aerozol

Produkt w kategorii: układ oddechowy, inne leki stosowane w chorobach układu oddechowego, inne preparaty stosowane w chorobach układu oddechowego (kategoria ATC R07AX).

Dostępny w 2% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Lenodiar Adult kapsułki

Aboca Lenodiar Adult to kapsułki do stosowania w ostrych i przewlekłych biegunkach różnego pochodzenia (wirusowe, bakteryjne, polekowe, w przebiegu zespołu jelita nadwrażliwego). Zawarte składniki tworzą na powierzchni jelit barierę ochronną i działają przeciwutleniająco, przez co zmniejsza się drażnienie ściany jelita przez czynniki zewnętrzne. Normalizuje pracę jelit i pomaga przywrócić naturalną florę bakteryjną.

Dostępny w 15% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Golamir 2ACT tabletki

Aboca Golamir 2ACT to tabletki do ssania na ból gardła. Zawiera kompleks naturalnych składników roślinnych, m.in. żywice, olejki eteryczne, flawonoidy. Tworzy warstwę ochronną gardła oraz zmniejsza uczucie bólu, pieczenia i trudności w połykaniu. Produkt do stosowania w łagodzeniu podrażnień wywołanych czynnikami zewnętrznymi (wirusy, bakterie, smog, kurz, alergeny) oraz w trakcie przeziębienia.

Dostępny w 11% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Grintuss herbata ziołowa liście

Aboca Grintuss herbata ziołowa do stosowania w przypadku dolegliwości dróg oddechowych. Zawiera składniki roślinne, m.in. babkę lancetowatą, kocankę, olejki eteryczne, które powlekają drogi oddechowe i łagodzą podrażnienia.

Dostępny w 9% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Fitomagra Drena plus zioła

Aboca Fitomagra Drena plus to herbata w saszetkach zawierająca liczne składniki roślinne, m.in. nawłoć pospolitą i mniszek lekarski. Aktywne składniki preparatu wspomagają eliminację nadmiaru płynów z organizmu i utrzymanie masy ciała. Preparat do stosowania w trakcie diety oraz po niej.

Dostępny w 7% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Finocarbo plus kapsułki

Aboca Finocarbo plus to kapsułki ułatwiające eliminację gazów. Zawarte składniki roślinne, m.in. koper włoski oraz olejki eteryczne działają wiatropędnie i ułatwiają fizjologiczne usuwanie gazów jelitowych.

Dostępny w 7% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Ruscoven plus kapsułki

Aboca Ruscoven plus to kapsułki do stosowania dla poprawy mikrokrążenia. Zawiera wyciąg z ruszczyka i wąkrotki, które uelastyczniają naczynia i zwiększają napięcie żył, dzięki czemu zmniejsza się opuchlizna i ból nóg. Składniki aktywne zmniejszają uczucie ciężkości nóg.

Dostępny w 16% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Sedivitax herbata zioła

Aboca Seditivax herbata do stosowania w celu ułatwienia zasypiania. Zawiera m.in. ekstrakt z passiflory, rumianku i melisy. Składniki aktywne wykazują działanie relaksacyjne i rozluźniające, dzięki czemu ułatwiają zasypianie i poprawiają jakość snu. Może być również stosowany jako środek sedatywny.

Dostępny w 9% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Mniszek Lekarski monokoncentrat kapsułki

Aboca Mniszek Lekarski monokoncentrat to kapsułki zawierające ekstrakt z korzenia mniszka. Składniki aktywne wpływają korzystnie na funkcjonowanie układu pokarmowego. Zwiększają wydzielanie soku żołądkowego i pobudzają czynność wątroby.

Dostępny w 5% aptek.

Kosmetyk

Aboca Ruscoven Biozel żel

Aboca Ruscoven Biożel to żel do stosowania dla poprawy kondycji nóg. Zawiera ekstrakt z ruszczyka i kasztanowca, które uszczelniają naczynia krwionośne i zwiększają napięcie żył, dzięki czemu zmniejsza się opuchlizna i obrzęk nóg. Ponadto pozostałe składniki uelastyczniają skórę, odświeżają i zmniejszają uczucie ciężkości nóg.

Dostępny w 21% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Fitostill krople do oczu

Aboca Fitostill to krople do oczu w jednodawkowych fiolkach, zawierające kwas hialuronowy oraz kojące składniki roślinne. Tworzy barierę ochronną chroniącą oczy przed działaniem czynników zewnętrznych, a także nawilża i natłuszcza powierzchnię oka. Polecany do stosowania w przypadku zaczerwienionych, suchych oczu.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Salvigol aerozol

Produkt w kategorii: układ oddechowy, leki stosowane w chorobach gardła, leki stosowane w chorobach gardła (kategoria ATC R02AA).

Dostępny w 1% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Zen-Szen monokoncentrat kapsułki

Aboca Zen-Szen monokoncentrat to kapsułki zawierające ekstrakt z żeń-szenia. Zawarte składniki wspiera funkcjonowanie mózgu. Poprawia procesy pamięciowe i podnosi odporność na stres. Ponadto zwiększa wydolność organizmu i wspomaga naturalną odporność organizmu.

Dostępny w 6% aptek.

Środek spożywczy

Aboca olej z wiesiolka monokoncentrat kapsułki

Aboca olej z wiesiolka monokoncentrat to kapsułki zawierające olej bogaty w wielonienasycone kwasy omega-6, m.in. kwas gamma linolenowy (GLA). Substancje te wpływają korzystnie na naczynia krwionośne i pomagają redukować poziom cholesterolu, dzięki czemu zmniejszają ryzyko miażdżycy. Ponadto wykazują właściwości przeciwzapalne.

Dostępny w 6% aptek.

Środek spożywczy

Aboca FisioFlor myflora tabletki

Aboca FisioFlor myflora to kapsułki zawierające mieszanki błonnika w postaci inuliny i kompleksu roślinnego o działaniu prebiotycznym. Składniki czynne odżywiają florę jelitową, a także wspomagają jej odbudowę i rozwój. Naturalna flora kolonizująca jelita chroni przed bakteriami chorobotwórczymi i korzystnie oddziałuje na funkcjonowanie jelit.

Dostępny w 6% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Mirtillo plus kapsułki

Aboca Mirtillo plus to kapsułki zawierające naturalne antocyjany pochodzące z borówki czarnej. Substancje te wykazują korzystne działanie na mikrokrążenie w oku. Uszczelniają naczynia, co pozwala utrzymać prawidłowe widzenie.

Dostępny w 5% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Biomaść arnika maść

Aboca Biomaść arnika to maść zawierająca liofilizowany ekstrakt z kwiatów arniki. Składniki aktywne uszczelniają naczynia krwionośne, dzięki czemu redukują obrzęki, siniaki i zaczerwienienie. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwzapalne oraz wspomaga regenerację tkanek. Preparat polecany do cery naczynkowej.

Dostępny w 7% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Czosnek monokoncentrat kapsułki

Produkt w kategorii: układ sercowo-naczyniowy, leki zmniejszające stężenie lipidów, leki zmniejszające stężenie cholesterolu i triglicerydów we krwi (kategoria ATC C10AX).

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Środek spożywczy

Aboca Skrzyp Olbrzymi monokoncentrat kapsułki

Aboca Skrzyp Olbrzymi monokoncentrat to kapsułki zawierające koncentrat ze skrzypu. Naturalne substancje zwiększają elastyczność skóry oraz poprawiają stan błon śluzowych i tkanki łącznej. Dzięki zawartej krzemionce wpływają korzystnie na włosy i paznokcie, które stają się mocne i lśniące.

Dostępny w 1% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Karczoch Zwyczajny monokoncentrat kapsułki

Aboca Karczoch Zwyczajny monokoncentrat to kapsułki zawierające ekstrakt z liści karczocha. Składniki aktywne wykazują działanie ochronne na wątrobę i pomagają redukować poziom cholesterolu. Ponadto działa przeciwdrobnoustrojowo.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Salvigol Bio Pediatric tabletki do ssania/gryzienia/żucia

Produkt w kategorii: układ oddechowy, leki stosowane w chorobach gardła, leki stosowane w chorobach gardła (kategoria ATC R02AX).

Dostępny w 1% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Aloe Vera Biożel żel

Aboca Aloe Vera Biożel zawiera odwodniony żel z liści aloesu zwyczajnego bogaty w witaminy i sole mineralne. Wykazuje działanie nawilżające, regenerujące i przeciwbakteryjne, oraz redukuje zaczerwienienie. Polecany szczególnie do stosowania na skórę suchą i wrażliwą oraz cerę trądzikową.

Dostępny w 12% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Finocarbo plus zioła

Aboca Finocarbo plus to herbata w torebkach zawierająca liczne składniki roślinne, m.in. koper włoski oraz kminek zwyczajny. Składniki aktywne działają wiatropędnie i ułatwiają fizjologiczne usuwanie gazów jelitowych.

Dostępny w 3% aptek.

Środek spożywczy

Aboca Biomaść nagietek maść

Aboca Biomaść nagietek to maść zawierająca liofilizowany ekstrakt z kwiatów nagietka. Składniki aktywne nawilżają i wspomagają regenerację skóry. Dodatkowo działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie oraz chronią skórę przed działaniem wolnych rodników. Polecany szczególnie do skóry wrażliwej i delikatnej.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Aboca Salvigol Bio tabletki do ssania/gryzienia/żucia

Produkt w kategorii: układ oddechowy, leki stosowane w chorobach gardła, leki stosowane w chorobach gardła (kategoria ATC R02AX).

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Środek spożywczy

Aboca Fitomagra 10 dni zestaw

Produkt w kategorii: różne, preparaty i produkty do żywienia, diety stosowane w leczeniu otyłości (kategoria ATC V06AA).

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Wyrób medyczny

Aboca Fitoroid maść

Aboca Fitorid to maść doodbytnicza łagodząca dolegliwości związane z hemoroidami. Zawarty kompleks roślinnych ekstraktów działa ochronnie i zapobiega podrażnieniom oraz natłuszcza. Pomaga zredukować ból, świąd i pieczenie. Do stosowania pomocniczo w leczeniu guzków krwawniczych odbytu i szczelin odbytu.

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Wyrób medyczny

Aboca Neo Fitoroid maść

Produkt w kategorii: układ sercowo-naczyniowy, leki ochraniające ścianę naczyń, leki przeciwhemoroidalne do stosowania zewnętrznego (kategoria ATC C05AX).

Brak opakowań dostępnych w aptekach.


redaktor: Aleksandra Vonau
ostatnia zmiana: 19.06.2020 15:15:13

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy przy zapaleniu ścianki żołądka można ssać NeoBianacid?
czy przy zapaleniu ścianki żołądka można ssać neo Bianacid?
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy na zapalenie błony śluzowej żołądka mogę podać zamiast IPP preparat NeoBianacid?
Wiyam.Moj syn ma zapalenie blony sluzowej zoladka.Lekarz zapisal Mu IPP20,ale ze wzgledu na mnpstwo skutkow ubocznych nie chce Mu go podawac.Czy moge ...
odpowiada Olga Sierpniowska

Jak dawkować wyrób medyczny Neo Bianacid?
Dawkowanie
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Na Twoje pytania w temacie aboca odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.